O nás

Hana-Lia Krawchuk, zakladatelka společnosti Love To Dream ™a tvůrkyně konceptu 3-stupňového spánku ™ ví, jak je nezbytné, přicházet s různými novinkami a „vynálezy“, které maminkám usnadňují péči o dítě.

V roce 2008 se Haně narodil syn Eliáš a i ona, jako mnoho rodičů po celém světě, se velmi rychle začala potýkat se spánkovými problémy svého novorozeného chlapečka. Vyzkoušela mnoho rad i drahých „zlepšováků, aby její syn spal lépe a klidněji, ale nic příliš nefungovalo.

Metoda „pokusů a omylů“ a zapojení mateřské intuice vedly Hanu k prostému zjištění, že Eliáš spí daleko lépe s ručičkami nahoře, což je pro novorozence ta nejpřirozenější poloha. Jak potvrzují i poslední lékařské výzkumy, tato pozice je pro děti nejen přirozená, ale tím, že mohou mít své ručičky blízko tváře, se dokáží i samy uklidňovat.

Hana se tedy rozhodla sama aktivně jednat a následně strávila mnoho hodin navrhováním, konstruováním a zjednodušováním první verze „zavinovačky“ Swaddle UP ™. V následujícím roce se tento prototyp dostal do obchodů v Sydney a o dva týdny později už byl vyprodaný. Začal příběh Love To Dream ™.

Od té doby se stovky tisíc rodičů po celém světě mohli přesvědčit, že produkty Love To Dream ™ skutečně fungují! Řada Love To Dream ™ nejen krásně vypadá, ale zároveň poskytuje důvěryhodné řešení kvalitního spánku dětí a tím i jejich rodičů.